CC31C165AN4P
Manufacturer
Seltech
VIGOR # :
Description
31MM DIA SPEAKER, WIRES, CONNECT
Catalog
Speakers
DataSheet
CC31C165AN4P PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Part Status:Active
Technology:Magnetic
Type:General Purpose
Frequency Range:380 Hz ~ 7.0 kHz
Frequency - Self Resonant:380Hz
Impedance:1.220" Dia (31.00mm)
Efficiency - dBA:0.650" (16.50mm)