PLS-75N25AL02-04
Manufacturer
Vifa (Peerless by Tymphany)
VIGOR # :
Description
SPEAKER 4OHM 25W TOP PORT 83.7DB
Catalog
Speakers
DataSheet
PLS-75N25AL02-04 PDF
Type Description
Series:PLS
Package:Bulk
Part Status:Active
Technology:Magnetic
Type:Full Range
Frequency Range:100 Hz ~ 20.0 kHz
Frequency - Self Resonant:96.06Hz
Impedance:1.996" (50.70mm)