PSR66N08AK
Description
SPEAKER 500HZ 110DB 66X23 METAL
DataSheet
PSR66N08AK PDF
Type:General Purpose
Frequency Range:500 Hz ~ 13.0 kHz
Frequency - Self Resonant:500Hz
Impedance:-
Efficiency - dBA:-
Efficiency - Testing:Solder Eyelet(s)
Efficiency - Type:2.598" Dia (66.00mm)
Power - Rated:0.906" (23.00mm)