ER34615-19000
Manufacturer
Fuspower
VIGOR # :
Description
ER34615 19000MAH 3.6V (LI SOCL2)
Catalog
Batteries Non-Rechargeable (Primary)
DataSheet
ER34615-19000 PDF
Type Description
Series:PKCELLĀ®
Package:Box
Part Status:Active
Battery Chemistry:Lithium Thionyl Chloride
Battery Cell Size:D
Voltage - Rated:3.6 V
Capacity:19Ah
Size / Dimension:1.35" Dia x 2.42" H (34.2mm x 61.5mm)
Termination Style:Button Top (Extending)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
ZEUS C
ZEUS C
BATTERY ALKALINE 1.5V C
AA-MN1500
AA-MN1500
BATT ALKALINE AA
CR2354
CR2354
BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
ER34615-19000
ER34615-19000
SiT3372AI-2E3-33NC153.600000X
SiT3372AI-2E3-33NC153.600000X
XTAL OSC VCXO 153.6000MHZ LVDS
SiT3372AI-2E2-33NX133.516483X
SiT3372AI-2E2-33NX133.516483X
XTAL OSC VCXO 133.516483MHZ LVDS
V110B48C150BG3
V110B48C150BG3
DC DC CONVERTER 48V 150W