
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | VL2330 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Battery Chemistry: | Lithium |
| Battery Cell Size: | Coin, 23.0mm |
| Voltage - Rated: | 3 V |
| Capacity: | 50mAh |
| Size / Dimension: | 0.91" Dia x 0.12" H (23.0mm x 3.0mm) |
| Termination Style: | PC Pin (Horizontal Mount) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 50 | ||
| 240 | ||
| 480 | ||
| 720 | ||
| 1200 |
Current price of VL-2330/HFN is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
BATT LIFEPO4 12.8V 20AH
BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
BATTERY LEAD ACID 12V 3.5AH
FIXED IND 150UH 2.6A 61 MOHM TH
BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
XTAL OSC VCXO 35.437431MHZ
CONN MCX RCPT STR 50 OHM SMD