
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | VL2320 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Battery Chemistry: | Lithium |
| Battery Cell Size: | Coin, 23.0mm |
| Voltage - Rated: | 3 V |
| Capacity: | 30mAh |
| Size / Dimension: | 0.91" Dia x 0.08" H (23.0mm x 2.0mm) |
| Termination Style: | PC Pin (Vertical Mount) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 50 | ||
| 100 | ||
| 400 | ||
| 800 | ||
| 1200 |
Current price of VL-2320/VCN is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
12 VOLT 14 AH
BA 12V 3.4AH SLA
BATT LITH POLY 1S1P 700MAH 3.7V
BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
XTAL OSC XO 160.0000MHZ CMOS SMD
CONN RCPT 27POS 0.1 GOLD PCB
RECEPTACLE 7-WAY, 3X LED 660NM +