EFL1K0AF39RL
Manufacturer
STMicroelectronics
VIGOR # :
Description
ASD & IPAD
Catalog
Batteries Rechargeable (Secondary)
DataSheet
EFL1K0AF39RL PDF
Type Description
Series:EnFilmâ„¢
Package:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
Part Status:Obsolete
Battery Chemistry:Thin Film (Lithium)
Battery Cell Size:-
Voltage - Rated:3.9 V
Capacity:1mAh
Size / Dimension:1.02" L x 1.02" W x 0.01" H (25.8mm x 25.8mm x 0.2mm)