GC30B-4P1J
Description
BATT CHARGER DESKTOP 14.3V 2.09A
DataSheet
GC30B-4P1J PDF
Number of Cells:1
Voltage - Nominal:14.3V
Charge Current - Max:2.09A
Charge Time:-
Voltage - Input:90 ~ 264VAC
Power - Max:30W
Size / Dimension:4.25" L x 2.64" W x 1.42" H (108.00mm x 67.00mm x 36.00mm)
Mounting Type:Desktop
Termination Style:2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm Female
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
BATT CHG USB IN-VEHICLE 5V 2.4A
PCCG-SLA12V5000
PCCG-SLA12V5000
BATT CHARGER DESKTOP 12V 5A
XTAR SC1
XTAR SC1
BATT CHARGER DESKTOP 3.6/3.7V 2A
GC30B-4P1J
GC30B-4P1J
AE770L22-21SX
AE770L22-21SX
CONN RCPT FMALE 21POS CRIMP
B1618M
B1618M
B1618M HIGH VISIBILITY YELLOW CA
3K120203
3K120203
SWITCH KEYPAD 12 KEY 0.05A 24V