1553WTS100
Description
#2X3/16 P.C.B. MOUNTING SCREWS
Catalog
Box Accessories
DataSheet
1553WTS100 PDF
Type Description
Series:1553W
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:Screws
For Use With/Related Products:Enclosures
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
AR IPW 1210 SC T
AR IPW 1210 SC T
BOX NEMA4X 12X10X3.31" HMI COVER
GEOS MPI-3030 MOUNTING PLATE
CABLE SHUNTING RING POLYMER BLAC
1553WTS100
1553WTS100
#2X3/16 P.C.B. MOUNTING SCREWS
69146
ADAPTER FROM TYPE K TO BANANA PL
HCPL-060L-060E
HCPL-060L-060E
OPTOISO 3.75KV OPN COLLECTOR 8SO
SQCB7M120FAJWE
SQCB7M120FAJWE
CAP CER 12PF 500V 1111