R147-030-200R
Manufacturer
Hammond Manufacturing
VIGOR # :
Description
BASE CAST IRON SYSTEM 80
Catalog
Box Accessories
DataSheet
R147-030-200R PDF
Type Description
Series:Quadro 50/80
Package:Box
Part Status:Active
Accessory Type:Base
For Use With/Related Products:Suspension Systems
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
PROTECT SEAL BOPAD 900 S YELLOW
NP6 NEXT PADLOCK
42.203
ALA19.2/W
BGNMHAAA750
BGNMHAAA750
1.2V 750MAH NIMH BATTERY AAA
END-TYPE WIRE STRIPPER .8 MM
LQA20T200C
LQA20T200C
DIODE ARRAY GP 200V 10A TO220AB