1418N4S16C8
Description
BOX S STEEL NATURAL 20"L X 16"W
DataSheet
1418N4S16C8 PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:20.000" L x 16.000" W (508.00mm x 406.40mm)
Height:8.000" (203.20mm)
Area (L x W):320in² (2065cm²)