BC-AGP-101507
Description
BOX ABS GRAY 5.91"L X 3.94"W
DataSheet
BC-AGP-101507 PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:5.906" L x 3.937" W (150.00mm x 100.00mm)
Height:2.756" (70.00mm)
Area (L x W):23.3in² (150cm²)
Color:Light Gray
Thickness:0.126" (3.20mm)