BC-CGS-141709
Description
BOX PC GRAY 6.69"L X 5.51"W
DataSheet
BC-CGS-141709 PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:6.693" L x 5.512" W (170.00mm x 140.00mm)
Height:3.740" (95.00mm)
Area (L x W):36.9in² (238cm²)
Ratings:IP66, IP67, NEMA 4X,6, UL 508A