1555H2F17GY
Description
BOX PLASTIC GRAY 7.09"L X 4.72"W
Catalog
Boxes
DataSheet
1555H2F17GY PDF
Type Description
Series:1555F
Package:Bulk
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:7.086" L x 4.723" W (179.98mm x 119.96mm)
Height:1.465" (37.21mm)
Area (L x W):33.5in² (216cm²)
Design:Cover Included
Material:Plastic, Polycarbonate
Color:Gray
Thickness:0.157" (4.00mm)