PTT-10681-C
Manufacturer
Bud Industries, Inc.
VIGOR # :
Description
JUNCTION BOX ABS 3.58"L X 2.95"W
Catalog
Boxes
DataSheet
PTT-10681-C PDF
Type Description
Series:PTT
Package:Bulk
Part Status:Active
Container Type:Junction Box
Size / Dimension:3.580" L x 2.950" W (90.93mm x 74.93mm)
Height:1.690" (42.93mm)
Area (L x W):10.6in² (68cm²)