ABP16000100SET
Manufacturer
Rose+Krieger
VIGOR # :
Description
BOX ALUM BLACK 3.94"L X 6.65"W
Catalog
Boxes
DataSheet
ABP16000100SET PDF
Type Description
Series:Alubos
Package:Bulk
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:3.937" L x 6.654" W (100.00mm x 169.00mm)
Height:2.047" (52.00mm)
Area (L x W):26.2in² (169cm²)