1418N4E12
Description
BOX STEEL GRAY 24"L X 20"W
DataSheet
1418N4E12 PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:24.000" L x 20.000" W (609.60mm x 508.00mm)
Height:12.000" (304.80mm)
Area (L x W):480in² (3097cm²)