1422VW12
Description
BOX STEEL GRAY 42"L X 48"W
DataSheet
1422VW12 PDF
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:42.000" L x 48.000" W (1066.80mm x 1219.20mm)
Height:12.000" (304.80mm)
Area (L x W):2016in² (1.301 m²)