ABP13000150SET
Manufacturer
Rose+Krieger
VIGOR # :
Description
BOX ALUM BLACK 5.91"L X 5.43"W
Catalog
Boxes
DataSheet
ABP13000150SET PDF
Type Description
Series:Alubos
Package:Bulk
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:5.906" L x 5.433" W (150.00mm x 138.00mm)
Height:1.339" (34.00mm)
Area (L x W):32.1in² (207cm²)