1553WDBK
Description
BOX ABS BLACK 5.8"L X 3.54"W
DataSheet
1553WDBK PDF
Type Description
Series:1553W
Container Type:Box
Size / Dimension:5.797" L x 3.543" W (147.25mm x 89.99mm)
Height:0.984" (25.00mm)
Area (L x W):20.4in² (132cm²)
Design:Hand Held, Split Sides and End Panel(s)
Material:Plastic, ABS
Color:Black
Thickness:0.118" (3.00mm)