1447SL16
Description
BOX STEEL GRAY 60"L X 37.38"W
DataSheet
1447SL16 PDF
Type Description
Series:1447S
Container Type:Box
Size / Dimension:60.000" L x 37.380" W (1524.00mm x 949.45mm)
Height:16.000" (406.40mm)
Area (L x W):2243in² (1.447 m²)