BC-CTS-102007
Description
BOX PC CLEAR 7.87"L X 3.94"W
DataSheet
BC-CTS-102007 PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:7.874" L x 3.937" W (200.00mm x 100.00mm)
Height:2.756" (70.00mm)
Area (L x W):31.0in² (200cm²)
Ratings:IP66, IP67, NEMA 4X,6, UL 508A