BC-CGS-152007
Description
BOX PC GRAY 7.87"L X 5.91"W
DataSheet
BC-CGS-152007 PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:7.874" L x 5.906" W (200.00mm x 150.00mm)
Height:2.953" (75.00mm)
Area (L x W):46.5in² (300cm²)
Ratings:IP66, IP67, NEMA 4X,6, UL 508A