1590WHBK
Description
BOX ALUM BLACK 2.07"L X 1.5"W
DataSheet
1590WHBK PDF
Type Description
Series:1590W
Container Type:Box
Size / Dimension:2.067" L x 1.496" W (52.50mm x 38.00mm)
Height:1.220" (30.99mm)
Area (L x W):3.08in² (19.9cm²)
Color:Black
Thickness:0.080" (2.03mm)