1447SF10
Description
BOX STEEL GRAY 36"L X 25.38"W
DataSheet
1447SF10 PDF
Type Description
Series:1447S
Container Type:Box
Size / Dimension:36.000" L x 25.380" W (914.40mm x 644.65mm)
Height:10.000" (254.00mm)
Area (L x W):914in² (5897cm²)