1590WKBK
Description
BOX ALUM BLACK 4.92"L X 4.92"W
DataSheet
1590WKBK PDF
Type Description
Series:1590W
Container Type:Box
Size / Dimension:4.921" L x 4.921" W (124.99mm x 124.99mm)
Height:3.110" (79.00mm)
Area (L x W):24.2in² (156cm²)
Color:Black
Thickness:0.080" (2.03mm)