1590DFBK
Description
BOX ALUM BLACK 7.4"L X 4.72"W
DataSheet
1590DFBK PDF
Type Description
Series:1590F
Container Type:Box
Size / Dimension:7.402" L x 4.724" W (188.01mm x 119.99mm)
Height:2.273" (57.73mm)
Area (L x W):35.0in² (226cm²)
Color:Black
Thickness:0.080" (2.03mm)