R100-162-000
Description
BOX ALUM BEIGE 9.45"L X 6.3"W
DataSheet
R100-162-000 PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:9.449" L x 6.299" W (240.00mm x 160.00mm)
Height:3.937" (100.00mm)
Area (L x W):59.5in² (384cm²)