ENC-ST-23X14X12
Description
STEEL OUTDOOR ENCLOSURE WITH TAM
DataSheet
ENC-ST-23X14X12 PDF
Type Description
Series:ENC
Package:Box
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:24.000" L x 15.000" W (609.60mm x 381.00mm)
Height:14.000" (355.60mm)
Area (L x W):168in² (1084cm²)