C3RWT12116
Manufacturer
Hammond Manufacturing
VIGOR # :
Description
BOX STEEL GRAY 116"L X 12"W
Catalog
Boxes
DataSheet
C3RWT12116 PDF
Type Description
Series:C3RWT
Package:Bulk
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:116.000" L x 12.000" W (2946.40mm x 304.80mm)
Height:12.000" (304.80mm)
Area (L x W):1392in² (8981cm²)