1418N4S16O10
Manufacturer
Hammond Manufacturing
VIGOR # :
Description
BOX S STEEL NATURAL 42"L X 3"W
Catalog
Boxes
DataSheet
1418N4S16O10 PDF
Type Description
Series:1418
Package:Box
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:42.000" L x 30.000" W (1066.80mm x 762.00mm)
Height:10.000" (254.00mm)
Area (L x W):1260in² (8129cm²)