1591XXTTBU
Description
BOX ABS TRN BLUE 4.85"L X 3.28"W
DataSheet
1591XXTTBU PDF
Type Description
Series:1591XXT
Package:Bulk
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:4.853" L x 3.278" W (123.27mm x 83.26mm)
Height:2.392" (60.76mm)
Area (L x W):15.9in² (103cm²)
Design:Cover Included
Material:Plastic, ABS
Color:Translucent - Blue
Thickness:0.079" (2.01mm)