BC-AGS-081110
Description
BOX ABS CLEAR 4.33"L X 3.15"W
DataSheet
BC-AGS-081110 PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:4.331" L x 3.150" W (110.00mm x 80.00mm)
Height:3.937" (100.00mm)
Area (L x W):13.6in² (88cm²)
Features:Sealing Gasket, Wall Mount
Ratings:IP66, IP67, NEMA 4X,6, UL 508A