R230-090-000
Manufacturer
Hammond Manufacturing
VIGOR # :
Description
BOX ABS BEIGE 4.72"L X 3.54"W
Catalog
Boxes
DataSheet
R230-090-000 PDF
Type Description
Series:R230
Package:Box
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:4.724" L x 3.543" W (120.00mm x 90.00mm)
Height:1.969" (50.00mm)
Area (L x W):16.7in² (108cm²)