AN-1302-AB
Manufacturer
Bud Industries, Inc.
VIGOR # :
Description
BOX ALUM BLACK 4.55"L X 2.58"W
Catalog
Boxes
DataSheet
AN-1302-AB PDF
Type Description
Series:AN-A
Package:Bulk
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:4.545" L x 2.578" W (115.44mm x 65.48mm)
Height:1.185" (30.10mm)
Area (L x W):11.7in² (75cm²)
Design:Cover Included
Material:Metal, Aluminum
Color:Black
Thickness:0.130" (3.30mm)