BC-AGS-102307
Description
BOX ABS CLEAR 9.06"L X 3.94"W
DataSheet
BC-AGS-102307 PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:9.055" L x 3.937" W (230.00mm x 100.00mm)
Height:2.756" (70.00mm)
Area (L x W):35.6in² (230cm²)
Features:Sealing Gasket, Wall Mount
Ratings:IP66, IP67, NEMA 4X,6, UL 508A