1590BBFBK
Description
BOX ALUM BLACK 4.71"L X 3.7"W
DataSheet
1590BBFBK PDF
Type Description
Series:1590F
Container Type:Box
Size / Dimension:4.705" L x 3.701" W (119.50mm x 94.00mm)
Height:1.398" (35.51mm)
Area (L x W):17.3in² (112cm²)
Color:Black
Thickness:0.089" (2.26mm)