CMCP310FG-12-01-00
Description
SWITCHABLE JBOX, FIBERGL. 12 CH.
DataSheet
CMCP310FG-12-01-00 PDF
Type Description
Series:CMCP310
Container Type:Junction Box
Size / Dimension:12.000" L x 10.000" W (304.80mm x 254.00mm)
Height:8.000" (203.20mm)
Area (L x W):120in² (774cm²)