BC-ATP-101508
Description
BOX ABS CLEAR 5.91"L X 3.94"W
DataSheet
BC-ATP-101508 PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:5.906" L x 3.937" W (150.00mm x 100.00mm)
Height:3.346" (85.00mm)
Area (L x W):23.3in² (150cm²)
Color:Light Gray, Clear Cover
Thickness:0.126" (3.20mm)