1551USB1TSK
Description
BOX ABS TRAN/SMK 1.38"L X 0.79"W
DataSheet
1551USB1TSK PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:1.378" L x 0.787" W (35.00mm x 20.00mm)
Height:0.610" (15.50mm)
Area (L x W):1.08in² (7.0cm²)
Design:Hand Held, Split Sides
Material:Plastic, ABS
Color:Translucent - Smoke
Thickness:0.067" (1.70mm)