R191-090-000
Manufacturer
Hammond Manufacturing
VIGOR # :
Description
BOX ALUM BEIGE 4.72"L X 3.54"W
Catalog
Boxes
DataSheet
R191-090-000 PDF
Type Description
Series:R191
Package:Bag
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:4.724" L x 3.543" W (120.00mm x 90.00mm)
Height:2.362" (60.00mm)
Area (L x W):16.7in² (108cm²)
Design:Cover Included
Material:Metal, Aluminum
Color:Gray
Thickness:0.079" (2.01mm)