1418N4P12
Description
BOX STEEL GRAY 42"L X 36"W
DataSheet
1418N4P12 PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:42.000" L x 36.000" W (1066.80mm x 914.40mm)
Height:12.000" (304.80mm)
Area (L x W):1512in² (9755cm²)