1550WGBK
Description
BOX ALUM BLACK 8.74"L X 5.75"W
DataSheet
1550WGBK PDF
Type Description
Series:1550W
Container Type:Box
Size / Dimension:8.740" L x 5.748" W (222.00mm x 146.00mm)
Height:2.169" (55.09mm)
Area (L x W):50.2in² (324cm²)
Color:Black
Thickness:0.079" (2.01mm)