1551USB3TSK
Description
BOX ABS TRAN/SMK 2.56"L X 1.18"W
DataSheet
1551USB3TSK PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:2.559" L x 1.181" W (65.00mm x 30.00mm)
Height:0.610" (15.50mm)
Area (L x W):3.02in² (19.5cm²)
Design:Hand Held, Split Sides
Material:Plastic, ABS
Color:Translucent - Smoke
Thickness:0.067" (1.70mm)