BC-CTS-161607
Description
BOX PC CLEAR 6.3"L X 6.3"W
DataSheet
BC-CTS-161607 PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:6.299" L x 6.299" W (160.00mm x 160.00mm)
Height:2.756" (70.00mm)
Area (L x W):39.7in² (256cm²)
Ratings:IP66, IP67, NEMA 4X,6, UL 508A