1550WKBK
Description
BOX ALUM BLACK 5.51"L X 4.02"W
DataSheet
1550WKBK PDF
Type Description
Series:1550W
Container Type:Box
Size / Dimension:5.512" L x 4.016" W (140.00mm x 102.01mm)
Height:3.016" (76.61mm)
Area (L x W):22.1in² (143cm²)
Color:Black
Thickness:0.079" (2.01mm)