1550WCBK
Description
BOX ALUM BLACK 4.53"L X 3.54"W
DataSheet
1550WCBK PDF
Type Description
Series:1550W
Container Type:Box
Size / Dimension:4.528" L x 3.543" W (115.01mm x 89.99mm)
Height:2.169" (55.09mm)
Area (L x W):16.0in² (103cm²)
Color:Black
Thickness:0.071" (1.80mm)