C3RWT8116
Manufacturer
Hammond Manufacturing
VIGOR # :
Description
BOX STEEL GRAY 116"L X 8"W
Catalog
Boxes
DataSheet
C3RWT8116 PDF
Type Description
Series:C3RWT
Package:Bulk
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:116.000" L x 8.000" W (2946.40mm x 203.20mm)
Height:8.000" (203.20mm)
Area (L x W):928in² (5987cm²)