1418N4SSO10
Description
BOX S STEEL NATURAL 42"L X 3"W
DataSheet
1418N4SSO10 PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:42.000" L x 30.000" W (1066.80mm x 762.00mm)
Height:10.000" (254.00mm)
Area (L x W):1260in² (8129cm²)