1418JK13
Description
BOX STEEL GRAY 30"L X 24"W
DataSheet
1418JK13 PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:30.000" L x 24.000" W (762.00mm x 609.60mm)
Height:13.000" (330.20mm)
Area (L x W):720in² (4645cm²)